GİRİŞİMCİ DESTEĞİ

Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

GİRİŞİMCİ DESTEĞİ

27 Aralık 2023, 11:13
GİRİŞİMCİ DESTEĞİ

GİRİŞİMCİLERE VERİLEN EĞİTİM HİZMETLERİ:

- İşgem projesine başlarken hedeflediğimiz yeterli düzeyde eğitimli girişimci ve eğitimli çalışana sahip firmalar oluşturduğumuz takdirde İşgem projesinin başarılı olacağı inancımızı sürdürerek eğitim konusundaki faaliyetlerimiz devam etmektedir.

- İş Planı Hazırlama Eğitimi

- Pazarlama ve Teknikleri Eğitimi

- Bilgisayarlı Ticari Paket Program Eğitimi

- Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi

- Dış Ticaret (İthalat ve İhracat) Eğitimi

- Uluslar arası Pazar Araştırması Eğitimi

- İş Hayatında Başarılı Olmanın Sırları Eğitimi

- Yangın Müdahale Eğitimi ve Tatbikatı

- Fon Kaynaklarına Erişim Eğitimi

- Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi

GİRİŞİMCİLERE VERİLEN FUAR DESTEKLERİ:

- İlimizde her yıl düzenlenen Van Asya Uluslararası İpekyolu Turizm, Ticaret ve Sanayi Fuarına Van İŞGEM olarak katılım gerçekleştirilerek, firmaların ve ürünlerinin tanıtımı sağlanmaktadır.

 GİRİŞİMCİLERE VERİLEN REKLAM  VE PAZARLAMA ÇALIŞMALARI

- İşgem bünyesindeki tüm firmaların ve ürünlerinin yer aldığı katalog çalışmaları yapılmakta ve kataloglar İşgem’in yanı sıra firmalar tarafından da değişik zaman ve mekanlarda dağıtılarak ortak reklam çalışması yapılmaktadır.

- Yerel gazete sahipleri İşgem’e davet edilerek projeye destek istenmiş ve yerel gazetelerde tam sayfa İşgem ve firmaların ücretsiz reklamları yayınlanmıştır.

- Dünya gazetesi ile ortaklaşa düzenlenen İşgem ek’i ile Türkiye genelinde Van İşgem ve firmalarının tanıtım çalışması yapılmıştır.

- Dünya gazetesine yaptırılan ve ilin turizm tanıtımının yapılmasını amaçlayan katalog çalışmasına İşgem olarak destek verilmiş ayrıca hazırlanan katalog’ da işgem de üretim yapan firmaların listesi yayınlanarak reklam çalışmalarına katkı sunulmuştur.

- www.vanisgem.com.tr olarak yayınlanan Web sayfası ile firmalarımızın ve ürünlerinin tanıtımı yapılmaktadır.

- İlimizdeki bazı kamu ve özel kuruluşların ihtiyaç duydukları ürünleri İşgem firmalarından temin etmeleri sağlanarak işletmelerimizin pazarlamalarına katkı sağlanmaktadır.

- İdari binada tanıtım amacı ile kurulan İŞGEM SHOWROOM da İşgem firmalarında üretilen ürünlerin ve firmaların tanıtımı yapılmaktadır.

-2004 Yılında Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığınca ÖSDP-1 kapsamında ilimizde tanıtımı yapılan İŞGEM Projesine Van Sanayici ve İş Adamları Derneği olarak talipli olunmuş.– Dünya Bankası Finansmanı ile Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkanlığı ve KOSGEB tarafından açılan ihaleye Van Sanayici ve İş Adamları Derneğince hazırlanıp sunulan VAN İŞGEM proje teklifi 2004 yılının 12. ayında kabul edilmiştir.

  • 0 (432) 2173191

  • 0 (432) 2171312

  • info@vanisgemcom.tr

  • Süphan Mah.İşgem 1.sok.No:13 Edremit Van /Türkiye

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı